Śp. Halina Tylka

Z głębokim żalem zawiadamiamy że pożegnała się z tym światem Śp. Halina Tylka z domu Dzierzęga z Bustryku, 7 -go Maja 2019r. przeżywszy 48 lat, najukochańsza żona Piotra Tylki, kochająca mama: Renaty (Stanisława) Kowalczyk,  Karoliny, Michaliny i Jakuba, oraz babcia Adama Kowalczyka. Córka Marii i Stanisława Dzierzęgi

Śp. Halina Tylka była członkini Koła Nr. 81 Bustryk, oraz żona wiceprezesa Koła Nr. 71 Nowe Bystre ZPPA

Wystawienie zwłok odbędzie sie w  czwartek 9- go Maja  w Damar Kamiński Funeral Home w Justice, 7861 S. 88 th Ave, od godz. 3: 00 do 9: 00 wieczór.

Wyprowadzenie  zwłok z domu pogrzebowego o godz 8:00 rano do kościoła Św. Szczepana 17500 84th Ave, Tinley Park na Mszę o godz. 9:30 rano.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać panie. Niech odpoczywa w pokoju

Amen.

Wyrazy współczucia dla całej rodziny:  

składają: zarząd Koła Nowe Bystre- prezes Andrzej Para, oraz zarząd Koła Bustryk prezes Anna Zalińska.  

 

Zarząd Główny Związku Podhalan w Północnej Ameryce

składa szczere wyrazy współczucia i kondolencje na ręce męża Piotra i całej jego rodziny po stracie ukochanej Śp. Janiny Tylka.

Niech dobry Bóg przyjmie Ją do Królestwa Niebieskiego.

Prezes Józef Cikowski

Zarząd Główny i Dyrekcja ZPPA

Wobec ciosu, który spadł na całą rodzinę, niełatwo znaleźć słowa otuchy. Można jedynie życzyć sil do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Prosimy przyjąć od nas wyraz najszczerszego współczucia. Jesteśmy myślą z Tobą Piotrze i Twoimi Bliskimi. Halinko spoczywaj w pokoju wiecznym.

Zarząd Kola Nr 81 Bustryk